ANIMUSZ 1
ANIMUSZ 1

Specjalna kompozycja estrów etylowych NNKT Omega-3 i Omega-6 z dodatkiem witamin A,D3,E.

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 1 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat w postaci estrów etylowych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych produkcji Skotan S.A., o podwyższonej zawartości olejów z wiesiołka, czarnej porzeczki i ogórecznika bogatych w cenny kwas gamma-linolenowy (GLA). Produkt jest wzbogacony o dodatek witamin A,D3,E.
Estry powstały w wyniku opracowanej unikalnej technologii tworzenia homogenicznych mieszanin olejów roślinnych o 100% zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3/-6/-9 w postaci korzystnych izomerów CIS. Taka struktura konformacyjna estrów wpływa na ich biologiczną aktywność i wysoką biodostępność. Charakteryzują się brakiem toksyczności i natychmiastowym wchłanianiem na poziomie komórkowym.

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 1 wspomaga leczenie atopowych zapaleń skóry, dermatoz zwłaszcza o podłożu alergicznym objawiających się świądem i zmianami skórnymi. Ma działanie przeciwzapalne. Wysoka przyswajalność produktu oraz doskonała proporcja kwasów tłuszczowych Omega-3 do Omega-6 zostały wsparte dodatkiem rozpuszczalnych w tłuszczach witamin A,D3,E, które działają stymulująco na komórki skóry właściwej, poprawiają jej elastyczność, odżywiają. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym zapewniają ochronę warstwy lipidowej naskórka przed utlenieniem i zniszczeniem.
Preparat Animusz 1 jest gwarancją zdrowej skóry i sierści.

Skład:
Materiał paszowy: 100% estrów etylowych wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, Omega-6 oraz Omega-9
Dodatki dietetyczne: Witamina A (3a700), Witamina D3 (E671) , Witamina E (3a672b)

Dawkowanie:
0,3 ml / kg masy ciała / dzień

Pojemność opakowania:
200 ml

Zawartość substancji odżywczych:

Substancja odżywcza Ilość w 10 ml
Omega 3 – kwas alfa-linolenowy
w postaci estru etylowego
4,3 g*
Omega 6 – kwas linolowy i gamma-linolenowy
w postaci estru etylowego
2,7 g*
Omega 9 – kwas oleinowy
w postaci estru etylowego
2,3 g *
Witamina A 2 000 IU*
Witamina D3 200 IU*
Witamina E (alfa-tokoferol) 3,02 mg*

* zawartość substancji odżywczych może się wahać +/- 10%.

Produkt pochodzenia naturalnego, nie zawiera konserwantów, zanieczyszczeń oraz substancji szkodliwych, wolny od substancji zakazanych.

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyślij