TEAM RACER

SPRINTER

Mieszanka paszowa uzupełniająca Team Racer z serii TRACZER DOGS SUPPLEMENTS to preparat o unikalnym zestawieniu tłuszczowych drożdży Yarrowia lipolytica ze specjalnie wyselekcjonowanymi estrami etylowymi niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, z dodatkiem witaminy E i C. Ta unikalna kompozycja biologicznie aktywnych komponentów produkcji Skotan S.A. zapewnia wysoką biodostępność produktu i skuteczne wsparcie wielu funkcji organizmu, szczególnie w okresie intensywnego wysiłku.

Więcej

Skontaktuj się

BODY BUILDER PROBIO

ATLETA

Mieszanka paszowa uzupełniająca Body Builder z serii TRACZER DOGS SUPPLEMENTS to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w składniki biologicznie czynne, ze szczególnym uwzględnieniem witamin z grupy B, selenu i pełnej gamy aminokwasów egzogennych. Produkt jest dodatkowo wzbogacony w cenne oligosacharydy – mannany i betaglukany. Unikalny szczep tłuszczowych drożdży Yarrowia lipolytica A -101 to gwarancja wysokiej biodostępności i przyswajalności wszystkich składników odżywczych i mineralnych w nich zawartych.

Więcej

Skontaktuj się

TRAINING TRACK

MARATOŃCZYK

Materiał paszowy Training Track z serii TRACZER DOGS SUPPLEMENTS to preparat w postaci estrów etylowych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych produkcji Skotan S.A., które powstały w wyniku opracowanej unikalnej technologii tworzenia homogenicznych mieszanin olejów roślinnych (oleje z lnu, wiesiołka, ogórecznika i czarnej porzeczki) o 100% zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3/-6/-9 w postaci korzystnych izomerów CIS. Taka struktura konformacyjna estrów wpływa na ich biologiczną aktywność i wysoką biodostępność. Charakteryzują się brakiem toksyczności i natychmiastowym wchłanianiem na poziomie komórkowym.

Więcej

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyślij