Akcesoria do psich zaprzęgów

Psie zaprzęgi to rodzaj sportu wymagający współpracy człowieka i jego podopiecznego, który – choć niesłusznie może kojarzyć się z wykorzystywaniem zwierzęcia – stanowi rozrywkę dla wszystkich uczestników, pozwalając im zacieśnić więzy oraz utrzymać formę.

Serwis Traczer oferuje szeroki wybór akcesoriów psich zaprzęgów dla każdego entuzjasty oraz jego pupili. Proponowany przez firmę sprzęt charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz cel zapewnienia zwierzęcym towarzyszom pełni komfortu podczas uprawiania sportu zarówno zawodowo, jak i rekreacyjnie. Lata doświadczeń praktycznych pozwoliły serwisowi na stworzenie linii produktów unikatowych, których projekt oparty został o wiedzę profesjonalistów uprawiających takie dyscypliny jak skijouring, pulka, bikejouring, canicross, rollpulka, sogtrekking oraz weight pulling.

Wózki i inny sprzęt zaprzęgowy

Bogaty asortyment wózków oraz innego sprzętu dla psich zaprzęgów gwarantuje maksimum satysfakcji nawet dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie Traczer znajdują się różne rodzaje wózków zaprzęgowych:

  • Hulajnogi,
  • Dwukołowce,
  • Czterokołowce.

Każdy z dostępnych modeli cechuje inna charakterystyka oraz specyfikacja sprzętowa, której szczegóły można znaleźć na dedykowanych podstronach.

Czterokołowiec

Jamal

Ta 4 kołowa maszyna służy do pracy i wyścigów z reguły z zaprzęgiem 5-8 psów. 
Przednie zawieszenie na powietrznych regulowanych amortyzatorach jest w pełni niezależne, dla lepszej stabilności i szybszego pokonywania przeszkód oparto je  24 na calowych kołach.
Sercem wózka jest rama wykonana z najtwardszego i najlżejszego aluminium, które można spawać. 

Więcej

Skontaktuj się

Trójkołowiec- 3wheelers

Zośka

Jego historia zaczęła się dość niepozornie,  najpierw w 2007 roku kilka miesięcy przed pierwszymi dla mnie mistrzostwami europy zaprojektowałem i wykonałem pierwszy prototyp na którym zdobyłem złoty medal i pierwszy tytuł najszybszego w europie.

Więcej

Skontaktuj się

SCOOTER

KORBA

Podstawowy model hulajnogi do sportu z psami jak i do treningu ogólnorozwojowego i rekreacji. Podczas jazdy na hulajnodze zawodnicy psich zaprzęgów w okresie letnim mogą dbać nie tylko o formę swoich psów ale również o swoją, ruch ciała na hulajnodze jest zbliżony do ruchu ciała podczas jazdy na saniach.

Więcej

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyślij