Odżywki weterynaryjne dla psów

Psy zaprzęgowe jako zwierzęta poddawane wzmożonemu wysiłkowi wymagają odpowiedniej opieki zdrowotnej, z czym wiąże się również prawidłowo dobrana i urozmaicona dieta. Nie zaleca się podawania psom węglowodanów, zamiast tego ważnym jest, by zapewnić pupilom codzienną dawkę tłuszczu oraz białka zwierzęcego. Dla wzmocnienia efektów żywieniowych, warto zaopatrzyć się w odżywki weterynaryjne, będące doskonałym suplementem diety, wspomagającym prawidłowe funkcjonowanie organizmu czworonoga.

Dla zdrowego układu pokarmowego

Oferowane przez serwis Traczer odżywki weterynaryjne dla psów to produkty zapewniające prawidłowy przebieg procesów trawiennych oraz stymulujące mikroflorę przewodu pokarmowego do wzrostu. Zawarte w suplementach właściwości probiotyczne i prebiotyczne oraz inne składniki odżywcze:

  • wspomagają proces odtworzenia uszkodzonej, zniszczonej flory jelitowej zwierzaka,
  • ograniczają zaburzenia trawienia,
  • przyczyniają się do poprawy apetytu,
  • zawartość substancji śluzowych stanowi osłonę dla przewodu pokarmowego przed substancjami drażniącymi i innymi szkodliwymi czynnikami,
  • wspierają prawidłowy pasaż treści jelitowej.

Obecnie w ofercie serwisu dostępne są odżywki weterynaryjne z serii Traczer Supplementis, stworzone na bazie bogatych w składniki odżywcze drożdży.

ANIMUSZ 3

ANIMUSZ 3

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 3 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w pełną gamę aminokwasów egzogennych, makro- i mikroelementy, witaminy, substancje czynne. Preparat zawiera dodatek witamin A,D3,E i C, magnezu i cynku w formie organicznej oraz jest wzbogacony o specjalnie wyselekcjonowaną kompozycję fitobiotyków. To unikalne połączenie biologicznie aktywnych komponentów produkcji Skotan S.A. zapewnia wysoką biodostępność produktu i wspomaga organizm w okresie rekonwalescencji.

Więcej

Skontaktuj się

ANIMUSZ 2

ANIMUSZ 2

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 2 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w pełną gamę aminokwasów egzogennych, oligosacharydy – mannany i betaglukany, makro- i mikroelementy oraz składniki biologicznie czynne ze szczególnym uwzględnieniem kwasu kynureninowego. Produkt jest wzbogacony o dodatek bakterii probiotycznych, fitobiotyków i siemienia lnianego.

Więcej

Skontaktuj się

ANIMUSZ 1

ANIMUSZ 1

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 1 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat w postaci estrów etylowych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych produkcji Skotan S.A., o podwyższonej zawartości olejów z wiesiołka, czarnej porzeczki i ogórecznika bogatych w cenny kwas gamma-linolenowy (GLA). Produkt jest wzbogacony o dodatek witamin A,D3,E.

Więcej

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyślij