ANIMUSZ 3

ANIMUSZ 3

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 3 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w pełną gamę aminokwasów egzogennych, makro- i mikroelementy, witaminy, substancje czynne. Preparat zawiera dodatek witamin A,D3,E i C, magnezu i cynku w formie organicznej oraz jest wzbogacony o specjalnie wyselekcjonowaną kompozycję fitobiotyków. To unikalne połączenie biologicznie aktywnych komponentów produkcji Skotan S.A. zapewnia wysoką biodostępność produktu i wspomaga organizm w okresie rekonwalescencji.

Więcej

Skontaktuj się

ANIMUSZ 2

ANIMUSZ 2

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 2 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w pełną gamę aminokwasów egzogennych, oligosacharydy – mannany i betaglukany, makro- i mikroelementy oraz składniki biologicznie czynne ze szczególnym uwzględnieniem kwasu kynureninowego. Produkt jest wzbogacony o dodatek bakterii probiotycznych, fitobiotyków i siemienia lnianego.

Więcej

Skontaktuj się

ANIMUSZ 1

ANIMUSZ 1

Mieszanka paszowa uzupełniająca Animusz 1 z serii TRACZER SUPPLEMENTS to preparat w postaci estrów etylowych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych produkcji Skotan S.A., o podwyższonej zawartości olejów z wiesiołka, czarnej porzeczki i ogórecznika bogatych w cenny kwas gamma-linolenowy (GLA). Produkt jest wzbogacony o dodatek witamin A,D3,E.

Więcej

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy